23 Ocak 2010 Cumartesi

Işığı Arayanların Karanlık Yanı / 7 TL / SATILDI


Her insan içinde karanlık bir yan vardır. Bu bizim kendi içimizde kabullenemediğimiz, kendimizden ve başkalarından gizlediğimiz ve bilinçsizce başkalarına yansıttığımız yanımızdır. Karanlık yan ışığa çıkarılmadığı için karanlıktır. Onu ortaya çıkarıp, sahiplenip, onunla bütünleşmedikçe bu yanımız bizi sürekli engellemeyi, bize her türlü acıyı, korkuyu, mutsuzluğu yaşatmayı ve hayatımıza bu yanımıza aynalık eden insanları çekmeyi sürdürecektir.
-
Bu karanlık yanımızla bütünleşmemiz, onun engelleyici ve yıkıcı etkisinden kurtulmamızı, kabul edemediğimiz yanlarımızı gizlemek için kullandığımız maskelerde kısılıp kalmış yaşam enerjimizin serbest kalmasını sağlar. Karanlık yanımız bize verecek büyük armağanlara da sahiptir. O bize öğretmek, yol göstermek ve tüm benliğimizi sunmak için mevcuttur. Aydınlanmaya giden yol sadece tanrısal olanı aramayı değil, karanlık benliğin de tümüyle kanullenilmesini ve böylece muhteşem bütünlüğümüze erişmeyi içerir.
-
İşte Debbie Ford bu olağanüstü bir ilgiyle karşılanan son derece yetkin eserinde bu karanlık yanı, onun kendini nasıl sergilediğini, onu nasıl ortaya çıkarıp sahiplenebileceğimizi ve bütünlüğe kavuşabileceğimizi, böylece gerçek bir aydınlanma, özgürlük, mutluluk, huzur, yaratıcılık ve güce nasıl erişebileceğimizi bilgece bir yaklaşımla anlatıyor.
-
Bu kitap sizin kendinizi, başkalarını ve dünyayı görüş biçiminizi ebediyen değişecektir. O sizi ve yaşamınızı muazzam bir biçimde değiştirebilecek bir anlayış sunmaktadır.
-
Kitap sıfırdır.
-
Yazar: Debbie Ford
Yayınevi: Akaşa
Sayfa sayısı: 216
Piyasadaki satış fiyatı: 15 TL
Sahaftan da ucuz fiyatı: 7 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder